Axess’e özel 1-15 Aralık 2016 tarihleri arasında Wepublic’ten yapacağınız ilk 750 – 1.499,99 TL alışverişe 100 TL ve 1.500 TL ve üzeri alışverişe ise 250 TL chip-para hediye! Üstelik 7 taksitle.

Kazanılan chip-paralar 31 Aralık 2016’ya kadar Wepublic’te kullanılabilecektir.

Kampanya Detayı:

  • 1 – 15 Aralık 2016 tarihleri arasında Wepublic’den tek seferde yapacağınız ilk 750-1.499,99 TL arası alışverişe 100 TL chip-para, 1.500 TL ve üzeri alışverişe ise 250 TL chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 250 TL chip-para kazanabilir.
  • Kazanılacak chip-paralar 31 Aralık 2016’ya kadar Wepublic mağazalarında kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 1 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya online alışverişlerde geçerli değildir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 1 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Wepublic ve www.wepublic.com.tr’de 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit sunulmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para ve artı taksit kampanyalarına katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.