Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Vialand Kampanya sayfasından Kampanyaya katıl butonuna tıklayarak alacağınız şifre ile Vialand Tema Park bilet alımlarında %20 indirim kazanacaksınız.

Kampanya Detayı:
· Kampanya 25 Mayıs – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Tema Park bilet alımlarında geçerlidir.
· Müşteriler Kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Vialand Kampanya sayfasından Kampanyaya katıl butonuna tıklayarak şifrelerini alabilirler.
· Kampanyaya katılmak isteyen misafirlerin aktif abone olmaları şartı aranmaktadır, kısıtlı dondurulmuş, iptal ya da Numara taşımayla başka operatöre geçmiş aboneler kampanyadan faydalanamazlar.
· Kampanya kapsamında en fazla 5 kişi için % 40 indirim uygulanır, 5 kişi üzerindeki her bilet normal tarifeden ücretlendirilir.
· Gişeden bilet alımı esnasında indirim kodunun gişe görevlisine gösterilmesi gerekmektedir.
· Kampanya gişelerde Kampanyalar butonu altında bulunan VODAFONE kampanyasından satılacaktır. Misaifirden alınan doğrulama kodları ödeme ekranında ilgili alana girilip doğrulama alındıktan sonra işlem tamamlanacaktır.
· Vialand ve Vodafone kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
· İndirim kodu tek kullanımlıktır. Kullanıldıktan sonra geçerliliğini kaybeder.
· Kampanyadan faydalanan tüm misaifirler tamamı vialand.com üzerinden yayınlanan Tema Park Genel Kurallarını okuyup onayladığını kabul eder.