Vodafone SüperNet Kış Kampanyası ile her evin ihtiyacına uygun limitsiz ev interneti tarifeleri 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla, üstelik ilk 3 fatura hediye…

“Eko Aile”, “Çekirdek Aile”, “Genç Aile”, “Genç Profesyonel” ve “Dijital Aile” olmak üzere 5 ayrı tarifeden oluşan kampanya kapsamında, aboneler 59,9 TL’den başlayan fiyatlarla 50 Mbps’ye kadar hız ve 200 GB’ye kadar ev interneti imkânlarından faydalanabilecek. Kampanyadaki tüm tarifeler, ilk 3 fatura dönemi ücretsiz olarak sunulacak.

odafone, kış boyunca soğuk havalar nedeniyle evlerinde daha çok vakit geçiren ailelere yönelik hayata geçirdiği “Vodafone SüperNet Kış Kampanyası” ile her evin ihtiyacına uygun limitsiz ev interneti tarifeleri sunuyor. Her ailenin ihtiyacına özel düşünülen kampanya kapsamında, aboneler 59,9 TL’den başlayan fiyatlarla 50 Mbps’ye kadar hız ve 200 GB’ye kadar mobil internet imkânlarından faydalanabilecek. Kampanyadaki tüm tarifeler, ilk 3 fatura dönemi ücretsiz olarak ve 27 ay taahhütle sunulacak. Şubat sonuna kadar geçerli olacak kampanyadan, yeni bireysel Vodafone SüperNet aboneleri yararlanabilecek.

“Vodafone SüperNet Kış Kampanyası” kapsamında, talebe göre internet bağlantısı hiçbir ek ücret ödemeden telefonsuz olarak alınabilecek. Faturalandırma, elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacak. Ayrıca kablosuz modemi Vodafone Net’ten alan abonelere kurulum servisi ücretsiz sağlanacak. Aboneler, modem dışında bir ek servis alırsa, bu servis birinci aydan itibaren faturaya yansıtılacak. Ayrıca “Vodafone SüperNet Kış Kampanyası” kampamındaki tüm faturaları e-fatura olarak alan aboneler, avantajlı fiyatlardan yararlanmanın yanı sıra doğayı da korumuş olacak. Aktivasyon ücretinin alınmayacağı Vodafone SüperNet Kış Kampanyası’ndan yararlanmak için Vodafone Cep Merkezleri’ni ziyaret etmek veya 0 850 542 0 542 no’lu telefonu aramak yeterli olacak.