VakıfBank,14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ne özel hazırladığı kredi seçeneklerini, mayıs ayı boyunca dosya masrafsız tüm üreticilerin kullanımına sunuyor.

Bitkisel üretimden besi ve süt hayvancılığına, örtü altı üretimden arıcılığa kadar her türlü tarımsal faaliyete özel kredi seçenekleri ve diğer bankacılık hizmetleriyle destek veren VakıfBank, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ne özel kampanya düzenledi. Üreticilere, mayıs ayı boyunca yüzde 1.39’dan başlayan faiz oranlarıyla 50.000 TL’ye kadarsunulan kredilerde dosya masrafını kaldıran VakıfBank, ayrıca kampanya boyunca TarımKart sahiplerinin 1.000 TL ve üzeri tarımsal girdi alışverişlerine 30 TL indirim hediye ederek üreticilerin yanında olmaya devam ediyor.

VakıfBank’tantarımsal üreticilere özel TarımKart
“Halden anlayan bankacılık” anlayışı kapsamında üreticilere destek vermeye devam eden VakıfBank,TarımKart ile üreticilerin anlaşmalı üye işyelerinde yapacaklarımazot, yem, gübre, zirai ilaç, fide, tohum, veterinerlik hizmeti gibi tarımsal girdi alışverişinde6 aya kadar faizsiz dönem imkanı sağlıyor. VakıfBankTarımKart sahibi üreticiler işletme giderlerini finanse etmek için tüm banka ATM’lerinden nakit para da çekebiliyor.

VakıfBankTarımKart sahibi üreticiler, Dünya Çiftçiler Günü kampanyası boyunca 1.000 TL ve üzeri akaryakıt, gübre, yem, zirai ilaç gibi alışverişlerinden 30 TL indirim kazanabilecek. VakıfBank’ınPankobirlik satış mağazaları veçok sayıda Tarım Kredi Kooperatifi dahilülke genelinde binlerce anlaşmalı üye işyeri bulunuyor. TarımKart sahibi üreticiler bulundukları yerdeki anlaşmalı işyerlerini 0850 222 0724 no’luVakıfBankÇağrı Merkezi’ni arayarak müşteri temsilcisinden öğrenebiliyor.

“Üretimimize destek için TarımKart’tadosya masrafı yok ”
Tarımsal üretimin artan dünya nüfusuyla birlikte daha da önemli hale geleceğini belirtenVakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi,“Dünya Çiftçiler Günü’ne özel kampanya yanı sıra üreticilerimizin krediye kolay ve uygun fiyatlarlaulaşabilmesi için çok sayıda kredi seçeneğimiz bulunuyor. Üreticilere anlaşmalı üye işyerlerimizde 6 ay faizsiz dönem imkanı gibi birçok avantaj sağladığımızTarımKart ürünümüze olan ilgi ve çiftçilerimizin memnuniyeti bizi çok mutlu etti. Pankobirlik, Tarım Kredi Kooperatifleri, Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği ve Sulama Birlikleri ile üreticilerimize yönelik protokoller imzaladık. Üreticilerimizin hayatını kolaylaştırmak için tarım değer zincirindeki tüm kesimlerle ortak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Üreticiler, TarımKart’aVakıfBank şubeleri, ATM’ler, çağrı merkezi, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı aracılığıyla başvurabiliyor. TarımKart sahibi olmak için TARIM yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasının SMS ile 5724’e gönderilmesi yeterli.