Siz de babanızla fotoğrafınızı, #EnBabaKapsama etiketi ile şehrinizi ekleyerek paylaşın. Jürinin seçeceği, babaların kapsama gücünü en iyi anlatan kare 2 adet iPhone 7 kazanıyor!

Paylaşımlar arasından seçilen babalar ilanlara taşınıyor!
Babalar Günü’nde en büyük sürprizi kendi ilanını görerek yaşayan babalar, kapsama alanı ile şehirleri sarıyor.

Yarışma Detayı:
– Kampanya boyunca kullanıcıların #EnBabaKapsama etiketi ile sosyal medyada paylaşılan ve BiP En Baba Kapsama kanalından “En Baba Kapsama” fotoğrafları arasından jüri kararı ile seçilecek bir kişi ödüllendirilecektir.
– Seçilen katılımcı babası ile birlikte bir adet iPhone 7 32GB ve bir adet iPhone 7 plus 32GB kazanma şansı yakalayacaktır.
– Kişinin yarışmaya katılabilmesi için, profilinin açık, #EnBabaKapsama etiketiyle paylaştığı fotoğrafının görülebilir olması gerekmektedir.
– Fotoğraflar, #EnBabaKapsama etiketi ile Facebook, Instagram, Twitter, BiP kanallarından en az birinde tüm kullanıcılara açık şekilde paylaşılmalıdır.
– Fotoğraflar, 15 Haziran – 18 Haziran tarihleri arasında paylaşılmış olmalıdır.
– Yarışmanın kazananı 21 Haziran 2017 tarihinde www.turkcell.com.tr/enbabakapsama adresinden duyurulacaktır. Turkcell ve Turkcell Grup Çalışanları yarışmaya katılsalar bile, büyük ödülü kazanamazlar.
– Yarışmanın kazananları Turkcell sosyal medya hesaplarından duyurulur ve 24 saat içinde kendileriyle iletişime geçilir. 24 saat içinde ulaşılamayan kullanıcılar haklarını kaybederler ve yedek kazananlarla iletişime geçilir.
– Katılımcılar, paylaşılan fotoğrafın ilgili şahsın kendisine ait olduğunu, 3. şahıslardan bu hususla ilgili gelebilecek tüm şikayetlerin tek muhatabının kendisinin olduğunu, bu kapsamda Turkcell’in kendisine rücu hakkı olduğunu, fotoğraf içeriğinin Turkcell ve diğer grup şirketleri tarafından sosyal medya hesaplarında, dijital banner kullanımlarında, web sitesinde ve outdoor raketlerde vb. mecralarda yayınlanmasına ve materyallerde kullanılmasına ve yayımına peşinen muvafakat ettiğini ve her ne nam altında olursa olsun ne şimdi ne de sonra bu kullanım sebebiyle herhangi bir talepte bulunmayacağına ve kişisel veri niteliğindeki fotoğrafın Turkcell ve diğer grup şirketleri tarafından işlenmesine peşinen muvafaka eder.
– Bu kampanya 15.06.2017 SAAT: 18:00 – 18.06.2017 SAAT: 23:59 tarihleri arasında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından MPİ’nin 12.06.2017 tarih ve 24951361-255.05.02/1533-3524 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından kapsam dışı bırakılmıştır.
– 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. 18 yaşından küçük olanlar yarışmaya ebeveyni üzerinden katılabilirler. Babanın/annenin sosyal medya vb. hesapları ile GSM hattı üzerinden katıldıkları fotoğraflarla yarışmaya katılanlar, ödül kazanma şansı elde edebilir.
– İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan vergiler dışındaki vergi ve diğer kanuni yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.