1-11 Haziran tarihleri arasında, 250 TL ve üzeri tutarındaki alışverişlerinizle, anında kazanmak için Taurus AVM’ye gelin.

Kampanya Detayı:
1. Kampanyaya sadece TAURA CARD sahipleri katılabilirler.
2. KAMPANYAYA KONU HEDİYELER STOKLARLA SINIRLI OLUP, STOKLAR TÜKENDİĞİ ZAMAN KAMPANYA SON BULUR.
3. TAURUS Alışveriş Merkezi bünyesindeki mağaza ve kiosklardan 01.06.2017 – 11.06.2017 tarihlerinde aynı gün içinde gerçekleştirilecek her 250 TL lik alışveriş karşılığı 1 adet Hediye Top Çekim Hakkı verilecektir.
4. Her TAURA CARD sahibi kampanya boyunca 2 ADET çekiliş hakkına sahiptir.
5. Kampanyaya Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş. ortakları ve çalışanları, güvenlik ve temizlik elemanları, JLL çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamazlar.
6. KAMPANYAYA TAURUS ALIŞVERİŞ MERKEZİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI, KAMU KURUM VE KURULUŞLARI, TÜZEL KİŞİLER VE SERMAYE ŞİRKETLERİ KATILAMAZLAR.
7. Danışma noktasına alışveriş fişi/faturasıyla gelen Taura Card sahibi her ziyaretçi, işlemini onaylattıktan sonra üzerinde Adı ve soyadının yazılı bulunduğu bilgisayar çıktısı ile birlikte hediyesini almaya hak kazanır.
8. Tüm alışverişe konu faturalar ilgili Taura Card sahibi adına düzenlenmiş olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalara işlem yapılamaz.
9. Telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL faturası ödemeleri, banka işlemleri ile şans ve talih oyunları    harcamaları, alkol ve tütün mamülleri kampanyaya dâhil edilmeyecek ve bu ödemeler/harcamalar karşılığında hediye hakkı verilmeyecektir