Migros’tan tek seferde 40 TL’lik Finish alışverişi yapın çekilişe katılın. Çekilişle Petrol Ofisi’nden 50 TL Yakıt kazanancak 1500 kişiden biri olma şansını yakala!

Kampanya Detayı:

  • 30 Mart – 30 Nisan 2017 tarihlerinde Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 40 TL’lik Finish ürün alışverişi yapan kişilerden çekilişle belirlenecek 1500 kişiye 50 TL değerinde Positive Puan kazanacaktır.
  • Kampanyada 50 TL Positive Puan kazanan kart sahiplerinin ödülleri 10 Mayıs 2017’de alım yapılan kartlara yüklenecek ve 31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Kazanılan Positive Puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan birmüşteri en fazla 1 kez yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.
    Her iki programa kayıtlı olmayan kartlar kampanyadan yararlanamayacaktır. (Petrol Ofisi sistemine kayıt için AKTIF boşluk KARTNO boşluk AD SOYAD yazıp 7627’ye sms gönderilmelidir. Sms ücreti müşteriye aittir.) Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir.