Maximum Kart’ınızla 7 – 24 Nisan 2017 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız her 25 TL ve üzeri mobil temassız ödemenize 7 TL, toplamda 28 TL MaxiPuan!

maximum-temassiz-odemelerinize-28-tl-maxipuan

Kampanya Detayı:
1- Kampanyaya katılmak için cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki ‘‘KATIL’’ butonuna tıklayarak katılım talebinizi iletebilirsiniz.
2- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için İş Bankası Maximum Kart ile 7 – 24 Nisan 2017 tarihleri arasında tek seferde 25 TL ve üzeri mobil temassız ödeme yapılması gerekmektedir.
3- Kampanyamıza yalnızca Maximum Mobil uygulamamız üzerinden yapılan temassız ödemeler dahil olup yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapılan mobil ödemelerde geçerlidir.
4- Mobil temassız ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir.
5- Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden temassız ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.
6- Maximum Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası kartınızın Mobil Temassız özelliğini aktifleştirerek, Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemli NFC özelliğine sahip cep telefonlarınız ile temassız okuyucu özelliğine sahip tüm POS cihazlarınızda temassız alışveriş yapabilirsiniz.
7- Kampanyamız katılımlı olup, müşterilerimiz yalnızca Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katılabilecek ve MaxiPuan kazanabilecektir.
8- Kampanya kapsamındaki ödemeler hesaplanırken sadece Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Privia Kredi Kartı, Büyük Kulüp Platinum Kart, ek kartlar ve Bankamatik Kartı ile 7-24 Nisan tarihlerinde (söz konusu tarihler dahil) tek seferde gerçekleştirilecek 25 TL ve üzeri mobil temassız ödemeler dikkate alınacaktır.
9- Kazanılan ilave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan kredi kartına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 14 Mayıs 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
10- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 28 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
11- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
12- Vadematik Kart,  Şirket Kredi Kartı ve Aidatsız Kartlar ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.
13-Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmak için kullanılamaz. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.