Babalar Günü ‘ne özel 1-18 Haziran 2017 tarihleri arasında  giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ,saat sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden veya seçili elektronik market  ve  e-ticaret firmalarından  Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız, peşin yada taksitli, 100 TL ve üzeri ilk  alışverişinize 5 TL , ikinci alışverişinize 10 TL , üçüncü alışverişinize 15 TL olmak üzere toplamda 30 TL MaxiPuan!

Kampanyaya Katılım;
• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
• SMS göndererek kampanyaya katılmak için BABA yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Katıl” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar:
İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler:
Şirket Kredi Kartı, vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan
alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. E-ticaret sitelerinde yapılan alışverişlerde , Mücevher, Takı  (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) ve kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler ve kontör alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.