Yarıyıl tatiline çıkan çocukları birbirinden farklı sürprizler bekliyor. Karne sevincini kutlamak için KidZania’ya gelen çocuklara karne tatili sonrası Arkadaşımla KidZania etkinliklerinde kullanabilecekleri “Arkadaşınla Gel %50 İndirimle Gir” kuponu armağan ediliyor.

8 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren KidZania, karne tatili boyunca tüm çocukları eğlenirken öğrenebilecekleri, 65 aktivite alanında kendi becerilerine ve ilgi alanlarına göre 100’e yakın rolü deneyimleyebilecekleri eğlence dolu çocuklar ülkesine davet ediyor.

Yarıyıl tatilinde KidZania’yı ziyaret eden çocuklar, gerçek hayata adım atarak tatillerini en verimli şekilde geçirme şansını yakalayacak. Karne tatili boyunca unutulmaz anılar biriktirecek olan çocuklara; arkadaşları ile tekrardan gelebilmeleri için “Arkadaşınla Gel %50 İndirimle Gir” kuponu da karne hediyesi olarak armağan edilecek.

Şubat ayındaki etkinlikler sadece yarıyıl tatiliyle de sınırlı değil. Ay boyunca ‘arkadaşlığın’ kutlanacağı KidZania’da çocukların en yakın arkadaşlarıyla beraber eğlenebileceği aktiviteler gerçekleştirilecek. ‘Arkadaşımla KidZania’ konseptiyle macera dolu hazine avı ve birçok eğlenceli aktivite çocukları bekliyor. KidZania içerisinde verilen ipuçlarıyla hareket ederek hazineyi bulacak arkadaşlara ödüller verilecek.

Çocuklar, meslek deneyimlerinin yanı sıra, eşleştirme duvarı, çuval yarışı, basket ve penaltı atışları gibi keyifli oyunlar ile eğlenceli dakikalar geçirecek. Sanat atölyesinde arkadaşlarının resmini yapmak için eğitim alacak olan çocuklar, takı atölyesinde ise arkadaşlarına hediye etmek üzere çeşitli takılar tasarlayacak. Eğlenceli aktivitelere müzik etkinlikleri de dahil… KidZania radyo programına arkadaşıyla konuk olabilecek çocuklar, diskoda ise düet yaparak keyifli dakikalar geçirecek.