Bellona Mobilya ürünlerinde KDV indirimine ek olarak %15 indirim fırsatı sunmaktadır. 10 Şubat 2017 tarihinde başlayan ve 31 Mart 2017 tarihine kadar döşemeli ürünler, panel mobilya grubu, yatak ve bazada Devletin uyguladığı KDV oranının %18’den %8 e düşürülmesine ek olarak tüm ürünlerde ekstra %15 İndirim uygulayacaktır.

Kampanya kapsamında özel fiyat uygulanacak ürünler;
Döşemeli ürün grubunda;
Aden (Koltuk ve Köşe takımları), Belissa (Koltuk ve Köşe takımları), Vienza (Koltuk ve Köşe takımları), Cantona Köşe takımı, Valdes Koltuk takımı, Panama köşe takımı, Lotus, Porto, Rio Rodeo, Toledo, Vienna Tv koltuğu ve tüm Açıkhava Mobilyaları ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

Baza ürün grubunda;
Verso baza/başlık ürününde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

Mutfak Masa Sandalye ürün grubunda;
Elisa, Lukas, Ritim, Vedo ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

Genç Odası Sandalyeleri ürün grubunda;
City, Kolej, Lilya, Riga, Sport, Trio, Wingo ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

Ev Tekstili ürün grubunda;
Homestyle Nevresim Takımları, Dreamline Yorgan ve Whitline Microfiber Yastık ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

Kampanya Detayı:

  • 03/02/2017 tarih ve 2017/9759 sayılı Bakanlar Kurulu kararı doğrultusunda 30/04/2017 tarihine kadar döşemeli ürünler, panel mobilya grubu, yatak ve bazada KDV oranı % 18’den % 8’e düşürülmüştür.
  • Kampanya 10 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • KDV dahil tavsiye edilen fiyatlar üzerinden kredi kartıyla gerçekleştirilecek alımlarda mobilya, yatak ve baza gruplarında net %15, halı ve ev tekstili ürünlerinde net %8 indirim uygulanacaktır. İndirimli fiyatlar perakende fiyat listelerinde yer almaktadır.
  • KDV veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır.
  • Bellona ürünleri üzerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkımız mahfuzdur.
  • Kampanya koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgi için, lütfen bir Bellona yetkili satıcısına başvurunuz.