İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Müşterileri’ne Sheraton İstanbul Ataköy Otel’de Anneler Günü-Piknik Sepeti Programında  %15 indirim

İndirim sadece Sheraton İstanbul Ataköy Otel Anneler Günü Brunch-Piknik Sepeti ve Barbekü-Piknik Sepeti için geçerlidir. İndirimden yararlanabilmeniz için kampanya kodunuzu rezervasyon ve ödeme esnasında göstermeniz gerekmektedir.  Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı ile yapacağınız ödemeler kampanyamıza dahil değildir. İndirim başka bir kampanya veya indirimle birleştirilemez.

Kampanya Detayı:
– Kampanyamız sadece Yüz Yüze Bankacılık müşterine özel olup 14 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılacak olan Anneler Günü Piknik Sepeti rezervasyonlarında geçerlidir.
– Kampanya kapsamında Yüz Yüze Bankacılık müşterilerimize Anneler Günü Piknik Sepeti’nde %15 indirim uygulanacaktır.
– Kampanyamız sadece Anneler Günü Piknik Sepeti kampanyasında geçerlidir. Başka bir indirim ya da promosyon kampanyası ile birleştirilemez.
– İndirimden faydalanmak için tarafınıza e-posta ile gönderilen kampanya kodunun ödeme esnasında gösterilmesi gerekmektedir.
– İndirim ödemeniz sırasında Sheraton İstanbul Ataköy Otel tarafından uygulanacaktır.
– Rezervasyon için  0212 413 06 05 ve 0212 413 06 44  numaralı telefon üzerinden Sheraton İstanbul Ataköy Otel ile iletişime geçilebilecektir.
– Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.