Akıllı telefonuna Hopi uygulamasını indiren herkes Atlasglobal web sitesi üzerinden yapacağı bilet alımlarında Paracık kazanabilecek. 31 Ekim 2016 tarihine kadar Atlasglobal web sitesinen alınan tüm yurt içi uçak biletlerinde 10 Paracık kazan. 31 Ekim 2016 tarihine kadar Atlasglobal web sitesi üzerinden satın alınan 250 TL ve üzeri Business Class uçak bileti alımlarında %10 Paracık kazan
Hemen Hopi’yi indir, Atlasglobal’den aldığın uçak biletlerinde Paracık kazanmaya ve kazandığın Paracıklarını katlamaya başla!
Kampanya Detayı:
Tüm yurt içi hatlarında 10 Paracık kampanyası

-Kampanya Atlasglobal’in yurt içi hatlarında 17-31 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılacak satın alımlar için geçerlidir.
-Hopi üyesinin, www.atlasglb.com web sitesinde  Hopi kimliğini tanıtarak yapacağı bilet alımlarında geçerlidir.
-Kampanyada Atlasglobal’in tüm yurt içi hatlarındaki uçak bileti alımlarında 10 Paracık kazanılabilir.
-Paracık’ların ödeme olarak kullanılması durumunda Paracık kazanımı gerçekleşmez.
-Kampanya Atlasglobal’in devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
-Hopi ve Atlasglobal kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
-Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Business Class’a özel: %10 Paracık kazan kampanyası
-Kampanya  30 Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir.
-Hopi üyesinin, www.atlasglb.com web sitesinde  Hopi kimliğini tanıtarak yapacağı bilet alımlarında geçerlidir.
-Bu kampanya en az 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
-Kampanya yalnızca Atlasglobal Business Class uçak bileti alımlarında geçerlidir.
-Kampanya şartları sağlanan uçak biletleri alımlarında %10 Paracık kazanılabilir.
-Paracık’ların ödeme olarak kullanılması durumunda Paracık kazanımı gerçekleşmez.
-Kampanya Atlasglobal’in devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
-Hopi ve Atlasglobal kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
-Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.