CardFinans başvurunu yap, kartın onaylandığında ilk alışverişinden sonra 30 Nisan 2017’ye kadar geçerli 75 TL ParaPuan kazan!

Kampanya Detayı:

  • 15 Mart 2017 tarihine kadar Hopi uygulaması üzerinden yönlendirilecek QNB Finansbank sayfasından başvuru yapıp ilk kez CardFinans bireysel asıl kredi kartı sahibi olan müşterilere, yapacakları ilk harcamaları sonrası  75 TL ParaPuan hediye verilecektir.
  • Kampanya 15 Mart 2017 tarihine kadar Hopi’de yer alan kampanya sayfası üzerinden yönlendirilecek QNB Finansbank sayfasından ilk defa CardFinans bireysel asıl kredi kartı başvurusu yapan ve ilk kez CardFinans bireysel asıl kredi kartı sahibi olacak müşteriler için geçerlidir.
  • 20 Şubat 2017 öncesinde açık bir CardFinans bireysel asıl kredi kartı olan veya 20 Şubat 2017’den önce bir CardFinans biresyel asıl kredi kartı almış ve 20 Şubat 2017’den sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.
  • 75 TL ParaPuan CardFinans bireysel kredi kartı ile yapacağınız ilk alışveriş sonrası kartınıza yüklenecektir. Hediye ParaPuan kullanımı 30 Nisan 2017’ye kadar geçerlidir. Bu süre içerisinde kullanılmayan ParaPuanlar geri alınacaktır.
  • Kampanyadan en fazla 1 defa faydalanılabilir. Fix Card, Ticari Kartlar,CardFinans Nakit, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanyaya dahil değildir.
  • 75 TL ParaPuan kazanabilmek için yapılacak ilk işleme, nakit çekim işlemleri, karttan yapılan SGK, fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri, EFT, havale, düzenli ödemeler dahil değildir.