GittiGidiyor, sık alışveriş yapan kullanıcılar için sadakat programı geliştirdi. 1 yıl içinde 3 ayrı siparişle toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara “GittiGidiyor Kazananlar Kulübü” ayrıcalığı sunulacak. Ekstra indirimlerden yararlanacak kulüp üyeleri müşteri hizmetlerine de telefon ve canlı yardım üzerinden öncelikli şekilde ulaşabilecek.

gittigidiyor-kazananlar-kulubune-ozel-indirimler

Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, nisan ayı itibarıyla müşteri sadakat programı “GittiGidiyor Kazananlar Kulübü”nü hayata geçirdi. 1 yıl içerisinde 3 farklı siparişle toplamda en az 500 TL’lik alışveriş yapan GittiGidiyor üyeleri, 1 yıl boyunca kulübün ayrıcalıklarından yararlanabilecek.

Müşteri hizmetlerinde ve indirim kampanyalarında avantajlar
GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne üye olan kullanıcılar, müşteri hizmetlerine telefonla öncelikli bir şekilde ulaşacak ayrıca üyelik süresi boyunca müşteri temsilcisiyle site üzerinden yazışarak canlı yardım desteği alabilecekler. Günün Fırsatı ve başka kategorilerdeki çeşitli ürünlerde kendilerine özel indirimlerden ve anında indirim fırsatlarından faydalanacak kulüp üyeleri, mobil uygulamaya özel indirim kampanyalarından da yararlanacak.

Nisan ayı boyunca 4 kategoride özel teklifler sunacak
Cazip fırsatları üyeleriyle buluşturan GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nün ilk kampanyaları 30 Nisan’a kadar sürecek. Kullanıcılar, 4 farklı teklif arasından kendilerine uygun olanı seçip değerlendirebilecek. Buna göre, cep telefonu ve altın kategorileri hariç olmak üzere 250 TL ve üzeri alışverişte yüzde 5, cep telefonu kategorisinde 500 TL ve üzeri alışverişte 50 TL, moda ve kozmetik kategorilerinde 100 TL üzeri alışverişte 20 TL, ev dekorasyon ve spor-outdoor kategorilerinde 250 TL üzeri alışverişte 25 TL indirim alternatiflerinden biri üyeler tarafından kullanılabilecek.

Sık alışveriş yapan kullanıcılarına ek faydalar sağlayan sadakat programı
GittiGidiyor’un 17 milyon kayıtlı üyesi elektronikten spora, dekorasyondan kozmetiğe 50’den fazla kategoride 10 milyonu aşkın ürün çeşidini avantajlı kampanyalarla satın alabiliyor. Site üzerinden belirli sayıda alışveriş yapan kullanıcıların markaya olan bağlılığından yola çıkan GittiGidiyor, sık alışveriş yapan üyelerine GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ile ek faydalar sağlamayı hedefliyor.