1–31 Mart 2017 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten para transferi, kredi kartı veya fatura ödemesi yapan müşteriler Genpa Ailem web sitesinden yapacakları seçili Samsung akıllı cihaz alışverişlerinde %25’e varan indirim kazanıyor!

Bu indirim sayesinde 659 TL’ye Samsung Galaxy J2 Prime model cep telefonuna sahip olmanız mümkün.

Kampanya kapsamında;

 Model Kampanya Fiyatı Tavsiye Edilen Satış Fiyatı İndirim Oranı
Samsung Galaxy J2 Prime 659.00 ₺ 879.00 ₺ 25%
Samsung Galaxy J510 1,049.00 ₺ 1,299.00 ₺ 20%
 Samsung Galaxy J710 1,199.00 ₺ 1,499.00 ₺ 20%
 Samsung Galaxy A520 1,849.00 ₺ 2,199.00 ₺ 16%

Kampanya Detayı:

 • 1–31 Mart tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten para transferi, kredi kartı veya fatura ödemesi yapan müşteriler Genpa Ailem web sitesinden yapacakları seçili Samsung akıllı cihaz alışverişlerinde %25’e varan indirim kazanacaklardır.
  Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç  30 Nisan tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
 • Kampanya kodları, Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten para transferi, kredi kartı veya fatura ödemesi yapanlara 7 Mart tarihine  kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Genpa Ailem adresinde kullanılması gerekmektedir.
  Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
 • Garanti Cep veya Garanti İnternet’te gerçekleştirilen işlemin ardından kampanya kodunu kullanmak için Genpa Ailem websitesine giriş yapılması gerekir.  Kampanya kodu ile giriş adımına tıklanır ve SMS ile gelen kampanya kodu ilgili alana girişi yapılır. Henüz üye olmayan kullanıcılar için üye giriş formu açılır, üye kaydı ve girişi yapıldıktan sonra açılan ekranda ilgili ürünlerin satın alımı yapılabilecektir.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Her modelden en fazla 2 adet ürün satın alınabilir.
 • Cihaz stokta yok ise teslim süresi 4-6  hafta arasında olacaktır.
 • Ürün teslimat  tarihinden itibaren açık kutuda 14 gün, (jelatini açılmamış, hasarsız, SIM kart takılmamış) kapalı kutuda hiç kullanılmamış olarak 30 gün cayma hakkı vardır. Belirlenen  süre ve şartların dışında  ürün iade edilemez.
 • Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
 • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.
 • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz
 • Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.
 • Kampanya Samsung ve Genpa A.Ş.’nin sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez. Garanti Bankası, Samsung ve Genpa, gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.