Alışveriş ve eğlencenin merkezi Forum İstanbul, Ramazan ayında ziyaretçilerini iftar menüsü hediyesiyle sevindiriyor. 24 Haziran’a dek 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesin iftar menüsünü, Forum İstanbul ısmarlıyor.

Kampanya Detayı:
· Kampanya 27.05.2017-24.06.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
· Forum İstanbul’da bulunan tüm mağazalardan aynı gün içinde tek fiş/fatura ile 150TL ve üzeri alışveriş yapan ve diğer tüm koşullara uyan herkes kampanyaya katılabilir.
· Kampanya süresince 1 katılımcı 1 günde sadece 1 kez katılım gösterip hediyesini alabilir.
· Tek fiş/fatura tutarı 150TL ve üzeri olmak koşuluyla, tutar ne olursa olsun sadece 1 hediye hakkı kazanılır.
· Katılımcı, TC kimlik numarasını ve fiş/faturasının aslını kampanya noktasına getirip ibraz etmek ve data izin formunu imzalamak suretiyle kampanyadan faydalanabilir.
· İbraz edilen fiş/faturanın kampanya koşullarına uygun olması durumunda katılımcıya seçili restoranlarda geçerli 1(bir) adet tek kişilik iftar menüsü kuponu teslim edilecektir.
· Toplu alışverişler, kontör/fatura ödeme, şans oyunları, tütün ve yan mamülleri, altın, mücevher ve ziynet eşyaları ile şirket alışverişleri için alınan fiş/faturalar geçersizdir.
· 18 yaşından küçükler, Forum İstanbul avm ve mağaza çalışanları/işletmecileri/sahipleri kampanyaya katılamaz, tespit edilmesi durumunda hediyeleri teslim edilmez.
· Kampanya stoklarla sınırlıdır.
· Forum İstanbul, hediyeyi değiştirme ve kampanyayı ilan edilen tarihten önce bitirme hakkını saklı tutar.
· Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.