Evgör Mobilya’nın, Ramazan ayına özel gerçekleştirdiği indirim fırsatı başladı. Kampanyaya dahil olan yemek odası, yatak odası ve oturma grupları Haziran ayı boyunca yüzde 25’e varan indirimlerle satışa sunuluyor. Stoklarla sınırlı olan ve Ramazan Bayramı’na kadar devam edecek uygulamadan yararlanmak isteyenler, firmanın İstanbul’daki mağazalarını ya da online sipariş için Evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir, detaylı bilgi için 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirler.

Evgör Mobilya, Ramazan Özel Kampanyası’na ek olarak uygulamaya koyduğu “Ön Ödemeli Satış” modeliyle de müşterilerine ödeme kolaylığı sağlıyor. Böylece, mobilyalarını Ramazan fırsatıyla satın almak isteyenler, kredi kartı ya da kefile gerek olmadan, teslim zamanına göre taksitlendirebiliyor. Ön Ödemeli Satış modelinden yararlananlar, taksitlerinin bitimiyle birlikte ürünlerini teslim alıyor.

6 dilde yayın yapan ve zengin koleksiyonuyla Türkiye’nin internetteki en büyük online mobilya mağazası olan www.evgor.com.tr adresi üzerinden dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirebilen Evgör Mobilya, ülke geneline ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti de sunuyor.