Çocuğunuzun karne heyecanını fotoğraflayıp başta CarrefourSA Kart numaranızın son 10 hanesini #karneheyecanı ve #carrefoursa hashtag’i ile paylaşın, karne heyecanını yansıtan 20 fotoğraftan biri sizinkisi olsun, çocuklarınızın karne hediyesini CarrefourSA versin.

Ayrıca CarrefourSA Kart numarasının son 10 hanesi ile fotoğraf paylaşan her kullanıcının kartına 5 TL değerinde puan yüklenecektir.

Kampanya Detayı:
· CarrefourSA tarafından düzenlenen #karneheyecanı yarışması 19 Ocak Perşembe – 22 Ocak Pazar 23.59 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
· Yarışmaya; CarrefourSA’nın resmi facebook sayfasından (https://www.facebook.com/carrefours…) hesabında paylaşılan postun altına (https://instagram.com/carrefoursa) #karneheyecani hashtagi altında. (https://twitter.com/CarrefourSA)#karneheyecanı altında fotoğraf atarak katılmak mümkündür.
· Katılımcıların; okul ve karne heyecanını fotoğraflayıp başta CarrefourSA kart numarasının son 10 hanesini  #karneheycanı #carrefoursa hashtagleri ile paylaşmaları gerekmektedir.
. Karne heyecanını yansıtan 20 fotoğraf sahibi kullanıcılar, pastel boya ve boyama evi kazanacaktır.
Ayrıca CarrefourSA Kart numarasının son 10 hanesi ile fotoğraf paylaşan her kullanıcının kartına 5 TL değerinde puan yüklenecektir.
· Kart numaralarını paylaşan kullanıcıların hesaplarına puanlar 23 Ocak tarihinden itibaren 15 günlük süre içerisinde yatırılacaktır.
. CarrefourSA Kartına yüklenen puanların geçerlilik süresi, puanın/puanların yüklendiği günden itibaren 15 gündür.
. Katılımcıların kart bilgileri sadece kampanya içinde kullanılacaktır.
· Yarışmaya katılan hesapların CarrefourSA Kart sahibi gerçek kişilere ait olması gerekmektedir.
· CarrefourSA markası yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.