Bosch Ev Aletleri, annelere zaman kazandıran çok amaçlı mutfak makinesi MUM serisinin renkli ürünlerine özel Anneler Günü Kampanyası düzenledi. Tüm sofraları büyük bir keyifle ziyafete dönüştüren ve anneleri mutfakta rahat ettiren güçlü serinin en renkli ürünleri kampanya boyunca 651TL yerine 510TL’ye sunuluyor.

Bosch’un tasarım ödüllü güçlü mutfak makinesi MUM serisinin mor, mavi ve sarı renk seçeneklerine sahip 54Y00, 54P00 ve 54D00 ürünlerinde Anneler Günü Kampanyası sürüyor. Mayıs ayı boyunca sürecek olan kampanya ile651TL yerine 510TL’ye satış fiyatıyla tüketiciyle buluşacak.  Annelerin mutfaktaki güçlü ve renkli yardımcısı MUM ürünleri ile tam kıvamında kabaran kekler, ağızda dağılan lezzetli kurabiyeler ve çıtır çıtır ekmekler hazırlamak çok kolay.MUM, farklı renkleriyle ve kullanışlı aksesuarlarıyla her mutfağa ve her tarife uyum sağlarken güçlü motoruyla zorlu yemekleri de keyfe dönüştürüyor, annelere zaman kazandırıyor.

Bosch’un 900 Watt gücündeki çok amaçlı mutfak makinesi MUM serisinin 3,9 litre kapasiteli geniş paslanmaz çelik karıştırma kabı ile hayal edilen her yemeği, hamur işini ya da tatlıyı kolay ve hızlı bir şekilde hazırlamak mümkün. MUM’ın kurabiye aparatıyla kurabiyeleri hazırlamak da oldukça kolay ve eğlenceli.7 farklı hız kademesi ile yoğurma, çırpma, karıştırma gibi emek isteyen bütün işleri mükemmel bir şekilde yapan MUM mutfak makineleri, Dinamik üç boyutlu karıştırma sistemi MultiMotion Drive sayesinde ürünün yoğurma uçları, kullanıcıları hiç yormadan kabın her köşesine kolayca ulaşıyor. Böylece tüm malzemeler homojen bir şekilde karışıyor ve tam kıvamında karışımlar elde edilebiliyor. MUM, isteğe bağlı olarak temin edilebilecek 50’den fazla aksesuarı sınırsız tarif seçeneği de sunuyor.