Carousel Alışveriş Merkezi bu yıl da babaların özel olduğunu hissettirecek sıra dışı bir kampanya ile Babalar gününü kutluyor. 10-18 Haziran Tarihleri arasında Carousel mağazalarından en çok alışveriş yapan ilk 10 kişi çift kişilik Assos-Ayvalık-Bozcada Tatili kazanacaktır. 2 gece yarım pansiyon olarak sunulan tatil seyahatinde ulaşım ve rehberlik hizmetleri de verilmektedir. Tatil Hediyesi için tek yapmanız gereken Carousel’e gelip Carocard ile alışverişlerinizi yapmak.

Carousel’in 100’e yakın seçkin mağazasında babanız ,için hediyenizi indirim olanaklarıyla seçebilir, Carocard ayrıcalıklarını carousel’de yaşayabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
1) Kampanyada 10-18 Haziran tarihleri arasında Baymer Turizm ve Yatırım A.Ş. (Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi) içindeki mağazalarda en çok alışveriş yapan 10 kişi çift kişilik Assos, Ayvalık, Bozcaada tatili kazanacak.
2) Tatil 2 gece yarım pansiyondur.
3) Tatile ulaşım, oda kahvaltı konaklama, çevre gezileri, rehberlik ve asistanlık hizmetleri dahildir.
4) Tatil süresince düzenlenecek ekstra turlar ve ekstra masraflar kazanan kişiye aittir.
5) Kazandan tatil değiştirdemez ve hak başkasına devredilemez.
6) Kazanan talihlilerin tatil hakkını Temmuz ayı içinde kullanması gerekmektedir.
7) Kazanan talihlilerin kayıtlarını 30 Haziran 2017 tarihine kadar yaptırmayı gerekmektedir.
8) Kazanan talihlilerin kampanya süresince yaptıktan alışverişlere ait fiş ve faturaları saklaması ve hediye teslim sırasında ibrezlan zorunludur.
9) Baymer Turizm ve Yatınm A.Ş. (Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde) çalışan mağaza çalışanları kampanyaya katılamaz.
10) Baymer Turizm Ve Yatırım A.Ş. (Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi) çalışanları kampanyaya katdamaz.
11) Kazanan talihliler 21 Haziranda www.carousel.com.tr adresinde yayınlanacaktır.