Axis Kağıthane ve Metrogarden’dan “Full”leten Kampanya.Metrogarden ve Axis Card sahiplerine özel, AVM harcamalarına Petrol Ofisi’nden akaryakıt hediye!

20 Nisan – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Metrogarden AVM ve Axis AVM mağazalarından tek seferde yapılan toplam 150 TL alışverişe 20 TL, 250 TL alışverişe 30 TL Petrol Ofisi Hediye Kartı verilecektir.

Kampanya Detayı:
1) Kampanya, Metrogarden AVM ve Axis AVM mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
2) Kampanya 20 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında ve aynı gün içinde; tek seferde yapılan toplam 150 TL alışverişe 20 TL, 250 TL alışverişe 30 TL Petrol Ofisi Hediye Kartı (Akaryakıt/Otogaz) hediye edilecektir.
3) Kampanya bankosuna gelip fiş/fatura ibraz eden Metrogarden ve Axis Card üyeleri ve üyelik başvuru formunu dolduranlar katılabilecektir.
4) Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtın son kullanma tarihi 15.06.2017’dir.
5) PETROL OFİSİ AŞ ve Axis AVM ile Metrogarden AVM kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
6) Kampanya, market alışverişlerinde geçerli değildir.
7) Her katılımcı kampanya süresince en fazla 1 kez katılabilir ve aynı gün içinde en fazla 30 TL akaryakıt alabilir.
8) Kampanyadan yararlanabilmek için 150 TL ve 250 TL’lik alışveriş tutarının tek fiş üzerinden ibraz edilmesi gerekmektedir. Kampanya dönemi öncesinde yapılmış alışverişlerin fiş ya da faturaları, AVM içerisindeki bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları kampanya kapsamı dışındadır.
9) Kampanyaya; Sur Yapı Endüstri San. Ve Tic. AŞ, Pm Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık AŞ, HD Yönetim ve İşletim Pazarlama AŞ‘ye bağlı şirket çalışanları, Metrogarden ve Axis Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve çalışanları, tüzel kişiler ve 18 yaşından küçükler katılamaz.