Armada’dan 30 Mart-30 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız toplamda her 100 TL ve üzeri alışverişe Harley-Davidson Sporster Roadster 1200 kazanma şansı yakalayın.

armada-avm-harley-davidson-cekilis-kampanyasi

Kampanya Detayı:

 • 30 Mart – 30 Mayıs 2017 tarihleri arasında Armada Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan (Armada AVM içinde bulunan mobil / sabit telefon ve internet, fatura ödemeleri, TL / dakika yüklemeleri, kredi kartı puan harcamaları, mağaza kart puan harcamaları, kredi kart slipleri, Ticket, Multinet, Sodexo yemek fişleri, para veya puan yüklü hediye kartı-hediye çeki alımları ve harcamaları, doğalgaz ve Aski su alımı ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün / tütün mamulleri ve alkollü içecek harcamaları, bankamatikten yapılan işlemlere ait makbuzlar, altın döviz işlem alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi ve tahsilat makbuzları kampanyaya dâhil değildir.) Kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak danışma bankosuna gidip Armada Kart ile fiş / fatura / e-Arşiv faturalarını ibraz edip onaylatan Armada Kart sahibi müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Katılımcı listesi, çekilişe katılım numarası, ad-soyad, adres bilgilerini içerecek şekilde oluşturulacak ve kayıt edilerek çekilişten önce çekiliş heyetine sunulacaktır.
 • Çekilişle verilecek olan ikramiye, 1 adet Harley-Davidson Sporster Roadster 1200 dir.
 • Kampanya 30.03.2017 tarihinde saat 10.00’da başlayıp, 30.05.2017 tarihinde saat 22.00’de sona erecektir.
 • Kampanyaya sadece Armada Kart sahipleri katılabilir.
 • Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Armada Kart sahibinin ad-soyadı ile fatura üzerindeki ad-soyad aynı olmalıdır. Farklı ad-soyaddaki faturalara işlem yapılamaz.
 • Fiş / fatura, e-Arşiv fatura haricinde hiçbir doküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal etmeleri halinde verilen bilgisayar çıktıları iptal edilir.
 • Müşteriler Armada Kart ve fiş / fatura, e-Arşiv fatura ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
 • İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş / fatura / e-Arşiv fatura ibrazı zorunludur.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.
 • Armada İşletmecilik ve Tic. A.Ş. ve Söğütözü İnşaat ve İşletme A.Ş. çalışanları, Omegadata Yazılım Eğitim ve Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti., Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin Armada AVM’de açmış olduğu stant çalışanları, Armada Alışveriş Merkezi mağaza sahipleri ve çalışanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için, ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.